Sarıgöl kadın girişimi kooperatifi ,kısa adıyla SARKOOP gıda ile insan sağlığının bir bütün olması gerektiği anlayışından doğdu.Insanlar bitki ve hayvanlarla beslenir.Hayvanlar ise bitki ve diğer hayvanlarla beslenir.Dolayısıyla beslenmenin temeli bitkilerdir.Bitkilerinde temel taşı tohumdur.Bir tohum düşünelim.Su ve toprakla karşılaştığında çimlenir fidan olur.Ağaç olur.Meyvesini yaprağını çiçeğini,tohumunu verir ve ömrünü tamamlar.Tohumu ise her türlü iklim şartında uzun zaman sapasağlam kalma yetisindedir. Ne zaman ki tekrar su ve toprakla tekrar karşılaşır,doğanın döngüsü tohumun içindeki bileşenler değişmeden tekrar başlar.Bizlerin şu an sahip olduğu hücreler annelerimizin mitokondri hücrelerinden gelir.Annemizinki de anneannemizden.Yüzlerce yıllık soyumuzdan bize miras olan bu hücrelerin ihtiyaçları da,yüzlerce yıldır var olan tohumların içinde ki bileşenlerdedir. Yani tohumu değiştirirseniz insanı değiştirirsiniz.
 Bu yüzdendir ki sağlıklı kalabilmek için yüzlerce yıl önceki gıdalarımıza muhtacız.
 Bizim hücrelerimizin o bileşenlere ihtiyacı var.
 İş modeli olarak SARKOOP bir üretim ve tüketim kooperatifi
 Hem üretici hemde tüketici ortaklardan oluşan bir co-operasyon yapısı.
 Sağlıklı gıda üretmenin yanında kadının ev ekonomisine ve istihdamına katkı koyuyor.Üretimden tüketime kadar tüm iş süreçlerinde kurumsal olarak var olmak için çalışmalarını sürdürüyor.
SARKOOP.
SARIGÖL KADIN GİRİŞİMİ KOOPERATIFİ

0 adet ürün bulunmuştur.

Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 S.S ECZACILAR İLAÇ SAĞLIK VE ECZANE GEREÇLERİ ATIKLARINI DEĞERLENDİRME ÇEVRE KORUMA VE İŞLETME KOOPERATİFİ Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.