TABİA

BUĞDAY RUŞEYM SABUNU

  • 57014
  • VAR

BUĞDAY RUŞEYM SABUNU Her türlü cilde besleyici olarak önerilmektedir. İçeriğindeki buğday rüşeym yağı (E vitamini) sayesinde saç ile saçlı derinin bakımı ve temizliğinde kullanılır. Tabia Buğday Ruşeymi Sabunu, Ruşeymden elde edilen ruşeym yağından doğal ve katkısız olarak üretilir. İçerisinde doğal E Vitamini, Alpha, Beta ve Gama Tokoferol, Omega 9, Omega 6 ve Omega 3 yağ asitleri bulunmaktadır. Her cilt tipine uygundur. Tabia Buğday Ruşeymi Sabununun yapımında kullanılan yağlar, fonksiyonel meyvelerin çekirdeklerinden ve tohumlarından süperkritik karbondioksit ekstraksiyonu yöntemiyle, kimyasal solvent kullanılmadan elde edilmektedir.

+ -

BUĞDAY RUŞEYM SABUNU 

Her türlü cilde besleyici olarak önerilmektedir.  İçeriğindeki buğday rüşeym yağı (E vitamini) sayesinde saç ile saçlı derinin bakımı ve temizliğinde kullanılır. Tabia Buğday Ruşeymi Sabunu, Ruşeymden elde edilen ruşeym yağından doğal ve katkısız olarak üretilir. İçerisinde doğal E Vitamini, Alpha, Beta ve Gama Tokoferol, Omega 9, Omega 6 ve Omega 3 yağ asitleri bulunmaktadır. Her cilt tipine uygundur.

 

Tabia Buğday Ruşeymi Sabununun yapımında kullanılan yağlar, fonksiyonel meyvelerin çekirdeklerinden ve tohumlarından süperkritik karbondioksit ekstraksiyonu yöntemiyle, kimyasal solvent kullanılmadan elde edilmektedir.

 

KULLANIM ŞEKLİ

Her sabah yataktan kalkınca ve her gece uyumadan once yüzünüzü buğday ruşeymi sabunu ile yıkayıp bol su ile durulayınız. Bakımınızı cilt tipinize uygun olarak seçtiğiniz Tabia Vişne, Şeftali veya Kayısı yağını cildinize uygulayarak bitirmenizi tavsiye ederiz.

 

 

 

DOĞAL SABUNLAR (GENEL BİLGİLENDİRME )

Gün boyu koşuşturdunuz, terlediğiniz, toz, toprakta kaldınız. Duşunuzu alıyorsunuz, sabunlanıyorsunuz ya da şampuanlanıyorsunuz. Peki yıkanırken kullandığınız sabun yada şampuanda bulunan kimyasalların vücuttaki gözeneklere girerek yerleştiğini ve gözenekleri tıkadığını, zamanla da bir çok deri hastalığına neden olduğunu biliyor musunuz?  Oysa vücut temizlensin diye yıkanır. Vücudu temizleyecek temizlik aracı ise cilde yapışıp kalmayacak doğal sabundur. Bu nedenle doğal sabun değerlidir, sağlıklıdır ve yapıldığı yağın özelliklerine göre de cildi nemlendirir, besler ve korur. Ancak tüketici bilincinin oluşmaması, sentetik temizleyicilerin önünü açmaktadır. Bunların ise doğaya ve insan sağlığına zararları çığ gibi büyümektedir. Bu durumda cilt sağlığınızın temizlenirken riske atılmaması için doğallıktan ayrılmamaktan doğal sabunları kullanmak çok önemlidir.

 

Önce bilimsel gerçeği formülleştirelim (YAĞ + KOSTİK = SABUN) 

 

Yani bildiğiniz ve aklınıza gelen tüm yağların kostikle karışımından sabun elde edilir. Doğallık; sabuna katılan kimyasal veya sentetik dolgu yada katkı maddeleri ile yok olur. Örneğin; sabunlarda kullanılan yapay kokular bu kokuları kalıcı kılan özel kimyasal katkı maddeleri sabunların albenisini arttırmak için katılan renk maddeleri, sabunu sertleştiren katkı maddeleri bunlardan sadece bir kaçıdır.

 

Sıvı sabunlar ve şampuanlar sabunun sıvı hali değildir.

 

Tabia sadece yağ ve kostik kullanarak sabun yapmaktadır. Sabun yapımında kullanılan yağlar fonksiyonel meyvelerin çekirdekleri ile tohumlardan süperkritik karbondioksit ekstraksiyonu yöntemi ile elde edilen doğal yağlardır. Sabunlaştırma işlemi sıcak ya da soğuk olarak gerçekleştirilmektedir.
 

 

 Doğal

 Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Ürünlerimiz ilaç değil; kozmetik ürün niteliğindedir.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 S.S ECZACILAR İLAÇ SAĞLIK VE ECZANE GEREÇLERİ ATIKLARINI DEĞERLENDİRME ÇEVRE KORUMA VE İŞLETME KOOPERATİFİ Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.